Готується підвищення грошового забезпечення для військових майже у 2 рази. Наступного року міноборони планує вдвічі збільшити фінансування "зарплатної" статті бюджету.

 

В Міністерстві оборони визначили свої бюджетні потреби на 2020 рік в розмірі 218,7 млрд грн, тоді як бюджет цього року склав 102,1 млрд грн.

Як передає УНІАН, про це на брифінгу повідомив начальник Управління соціальних виплат Департаменту фінансів Міноборони В’ячеслав Салахов. "У порівнянні з минулим роком сума видатків Міноборони збільшена на 7,8% і складає 102,1 млрд грн. На наступний рік ми запросили вдвічі більшу суму — 218,7 млрд грн", - сказав Салахов. Водночас він наголосив, що це лише пропозиція Міноборони, оскільки остаточну цифру в бюджетному запиті Міноборони буде сформовано на відповідному засіданні Ради національної безпеки і оборони. "Відповідно до Бюджетного кодексу, має відбутися засідання РНБО, де буде розглядатися військова складова проекту бюджету", - сказав Салахов. Також він розповів, що з прогнозованої суми у 218 млрд грн 55% складають видатки на утримання персоналу, 23% - озброєння та військову техніку, 5% - інфраструктуру, 17% - експлуатаційні витрати.

Говорячи про розмір грошового забезпечення військових Збройних сил України, Салахов зауважив, що на наступний рік закладено певне підвищення грошового забезпечення. Зокрема, в Міноборони пропонують в наступному році забезпечити 103,2 млрд грн витрат саме на грошове забезпечення військових та заробітну плату цивільних працівників міністерства. Цього року сума на ці потреби склала 55,5 млрд грн, тобто пропонується фактично вдвічі збільшити фінансування "зарплатної" статті бюджету Міноборони. Водночас Салахов підкреслив, що це лише пропозиція Міноборони, а яким саме буде збільшення грошового забезпечення, наразі ще невідомо. Окрім того, він розповів, що цього року спецфонд Міністерства оборони складає 1,34 млрд грн і станом на 30 липня він виконаний більш ніж наполовину — доходи спецфонду склали 786,2 млн грн або 58%.


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.