За 5 рокiв ЗС України отримали 50 РЛС «Малахiт»

З 2014 року Холдингова компанія «Укрспецтехніка» поставила до ЗС України півсотні РЛС «Малахіт». Таку статистику під час інтерв’ю агентству «Оборонно-промисловий кур’єр» навела глава правління ХК «Укрспецтехніка» Віра Кошова, повідомляє для armyinform видання Defense Express.
За її словами, цикл виробництва значної кількості виробів для сил оборони є безперервним. Зокрема, для РЛС «Малахіт» він становить 6 місяців. Але підприємству вдається, в рамках виконання держоборонзамовлення, значно прискорювати виробництво таких комплексів та постачати ці РЛС до війська вже за місяць.
Керівник ХК «Укрспецтехніка» поінформувала, що РЛС «Малахіт» є найбільш масовим виробом підприємства. На її думку, для забезпечення потреб ППО Повітряним силам України необхідно понад 90 одиниць таких комплексів. Крім цього, такі станції також можуть знадобитися й Військово-Морським Силам. Тож замовлення сил оборони можуть суттєво зрости.
Віра Кошова також повідомила, що за останні 5 років ЗСУ прийняли на озброєння декілька нових виробів, які розробила вітчизняна компанія. Зокрема це сучасні мобільні радіолокаційні системи «Лис-2М» та «Барсук-А», а також мобільна система придушення «Анклав». Були створені та поставлені українським військовим і тренажери для цієї техніки.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.