Антиснайперська гвинтівка

Антиснайперська гвинтівка

 
Її калібр — 12,7 мм, а прицільна дальність стрільби — понад 2 км

Серед лінійки зразків виробленої зброї на ПАТ «Завод «Маяк» заслуговує на увагу й великокаліберна снайперська гвинтівка СГМ-12,7. До її виробництва фахівців підприємства спонукала проблема, пов’язана з відсутністю у спецпідрозділів вітчизняного війська стрілецької зброї, яка б ефективно знищувала ворожих снайперів. Адже відомо, що в зоні проведення антитерористичної операції вони часто обладнують свої позиції для ведення вогню у багатоквартирних будинках. Своєю чергою це суттєво ускладнює їхню ліквідацію, оскільки обмежує застосування артилерії чи мінометів, зважаючи на загрозу безпеці його мешканців. Саме в такій ситуації й стане у пригоді СГМ-12,7, бронебійно-запалювальний постріл з якої здатний перетворити приміщення, де сховався снайпер, на суцільний попіл. Дальність стрільби з цієї гвинтівки, обладнаної оптичним прицілом, становить понад 2 кілометри. Вона також ефективно вражає бронетехніку противника з товщиною броні до 12 мм на відстані 300 м.

— Аби досягти такого результату, нашим фахівцям у процесі роботи над створенням гвинтівки довелося суттєво доопрацювати затворно-спусковий механізм, ствол та ствольну коробку, — зазначив голова правління — генеральний директор ПАТ «Завод «Маяк» Олександр Перегудов. — Зауважу, що всі елементи гвинтівки виготовлені з деталей лише вітчизняного виробництва

Антиснайперська гвинтівка

Антиснайперська гвинтівка

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.