Найближчим часом будуть підписані перші контракти з міністерствами оборони країн-партнерів із закупівлі озброєння для української армії

Про це повідомив Міністр оборони України Степан Полторак під час візиту на Яворівський полігон у Львівській області, де 

тренуються бійці 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців спільно з інструкторами країни НАТО.

 

"Ми вже сьогодні ведемо переговори з нашими партнерами зі США та інших країн щодо закупівлі засобів протиповітряної оборони, протитанкових засобів, закупівлі засобів радіоелектронної боротьби, засобів спостереження, також щодо модернізації наших Повітряних сил, наших літаків ... Такі переговори ведуться і, я думаю, що найближчим часом перші контракти безпосередньо між міністерствами оборони будуть підписані", - сказав міністр журналістам.

Він зазначив, що ухвалений Верховною Радою закон щодо можливості Міноборони напряму закуповувати озброєння і техніку, а також фінансовий ресурс державного оборонного замовлення на цей рік дають змогу значно підвищити боєздатність Військово-морських сил, Сухопутних сил і Повітряних сил.

С.Полторак також нагадав, що за останні кілька років Україна тільки від США отримала військову допомогу майже на 400 млн дол., а саме - станції артилерійської розвідки, БПЛА, засоби зв'язку, катери, антиснайперські комплекси тощо.

Також міністр повідомив про заплановані постачання в армію озброєнь вітчизняного виробництва.

"Цього року ми плануємо поставити в ЗСУ понад 20 одиниць нових зразків техніки, починаючи від ракетних комплексів "Нептун", "Вільха", "Вільха-М" і завершуючи плануванням і початком будівництва ракетного катера. Ці наші плани є реальними, тому що і фінансовий ресурс, і передумови дають можливість реалізувати наші плани", - сказав глава Міноборони.

Цензор

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.