Зустріч військовослужбовців 58-ї бригади. Добірка новин від "Військового телебачення"

— Сьогодні маю честь сказати кожному із вас те, що за такий короткий термін 58-а бригада стала однією із кращих в Сухопутних військах ЗС України. Це завдяки кожному із вас, завдяки керівництву бригади ви зробили неможливе. Наші закордонні партнери для створення бригади і набуття бойових спроможностей витрачають не менше, ніж 5 років. А ваша бригада вже через декілька місяців після створення прийняла перший бій. Я пишаюся тим, що українські Збройні Сили змінюються. Солдат стає не лише патріотичним, але він стає підготовленим та мотивованим, — наголосив Степан Полторак.
Під час заходу глава оборонного відомства нагородив військовослужбовців та поспілкувався з особовим складом 58-ї окремої мотопіхотної бригади, які повернулися з району проведення операції Об’єднаних сил.
В ході урочистостей Міністр оборони України присвоїв достроково чергове військове звання «полковник» командиру бригади Михайлу Драпатому.
 
13 квітня, перебуваючи з робочою поїздкою в підрозділі 58-ї окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ ЗС України, Міністр оборони України перевірив умови проживання військовослужбовців частини, які нещодавно стали щасливими новоселами.
Степан Полторак оглянув нові квартири та гуртожитки, де розмістилися військовослужбовці та поспілкувався також із рідними бійців бригади.
— Солдат героєм один не стає. Він герой, коли поруч з ним є товариші, побратими, коли за спиною його чекають вдома рідні і близькі, сім’я, діти — тоді він сильний і непереможний. Кожен офіцер, солдат після повернення з тривалого відрядження заслуговує на те, щоб відпочити, набратися сил, побути з сім’єю і повернутися в стрій, — сказав Степан Полторак.
У свою чергу, командир 58-ї бригади полковник Михайло Драпатий подякував Міністру оборони України та оборонному відомству за підтримку його підлеглих і забезпечення належного соціального захисту військовослужбовців Збройних Сил України.
 
На цьому сьогодні, 13 квітня, наголосив Міністр оборони України Степан Полторак в Конотопі перед особовим складом 58-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗС України, які повернулися з району проведення операції Об’єднаних сил.
— А все тому, що за останні кілька місяців використовуючи протитанкові засоби нашого українського виробництва, наші Збройні Сили на лінії зіткнення знищили 26 точок і більше 6 одиниць бойової техніки, — підкреслив Міністр оборони України.
— Наші снайпери працюють так, що і противник «не бігає» по лінії зіткнення, тому що знає чим це закінчиться. Противник сьогодні вимушений озброєння і техніку трохи відсунути. Тому що втрати у нього кожного дня. І все це завдяки вам, вашій роботі кожного дня, — наголосив Степан Полторак.
 
«Темп розвитку Збройних Сил України, як і темп розвитку і становлення 58-ї бригади не повинен уповільнитися». На цьому сьогодні, 13 квітня, наголосив Міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі з військовослужбовцями 58-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗС України, які повернулися після виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил.
— Щоб різниця в грошовому утриманні, у 2014-му році — 2 тисячі і в 2019-му —10-12 тисяч гривень, а в районі операції Об’єднаних сил 22 тисячі гривень, була точно не останньою. Щоб такі гуртожитки і будинки були тільки початком серйозної роботи. Щоб ви отримували нову техніку і озброєння. Нам ще багато чого потрібно зробити. Нам точно не потрібно міняти курс, який обрала Україна — курс на НАТО та Європейський союз. Занадто високу ціну ми заплатили, щоби забути наших побратимів, які віддали своє життя, захищаючи кожного з нас. Це злочин — забути кожного із тих, хто загинув. Це злочин — забути уроки 2014 року, — зазначив Міністр оборони.
 
Ми ввели 120 нових зразків техніки тих, яких раніше не було на озброєнні ЗС України та допустили до експлуатації більше 330 одиниць озброєння і техніки. Це і в авіаційному комплексі, і безпілотні літальні комплекси, бойові літальні апарати, які ми закупили. Для нас головне — бачити кінцеву мету, — підкреслив Степан Полторак.
За словами глави оборонного відомства, цей рік є дуже оптимістичний в питаннях, пов’язаних з виконанням державного оборонного замовлення.
— Ми плануємо завершити випробування крилатої ракети «Нептун». Також поставили на масове виробництво ракети системи залпового вогню «Вільха» і почали випробування ракетного комплексу «Вільха-М». Працюємо над завершенням випробування артилерійської системи «Богдана», над розробкою і поставками до ЗС України нових розвідувальних комплексів та апаратів, комплексів радіоелектронної боротьби, засобів загоризонтної розвідки, що значно підвищує наші можливості, — підкреслив Степан Полторак.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.