Загартована в боях: 58-а бригада відзначила день сформування

16 лютого особовий склад 58-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Північ» відзначив четверту річницю від дня створення військової частини. Це був уже третій такий день народження у зоні бойових дій. Однак це не стало завадою зібрати десятки близьких друзів.

Від імені командувача та особового складу оперативного командування «Північ» 58-у вітав начальник відділу цивільно-військового співробітництва полковник Дмитро Бородавко. Почесні відзнаки, цінні та корисні подарунки, грамоти і подяки від командувача військ він вручив кращим військовослужбовцям бригади та її окремих підрозділів.

Десятки нагород, подарунки та щирі слова привітань і вдячності адресувалися особовому складу і від представників штабу Операції об’єднаних сил, оперативно-тактичного угрупування «Північ», місцевої влади та бойових друзів. Зокрема підтримку висловив один із найближчих побратимів – командир 30-ї омбр ім. князя Костянтина Острозького полковник Іван Гараз.

Крім традиційних відзнак, нагороди уже за звичаєм вручили і переможцям номінацій, наприклад, «Козаки сучасності», «Окраса бригади», «Кохання, народжене війною» та ін.

Офіційна частина, як звичайно, пройшла за всіма правилами: внесенням бойового бригадного та державного прапорів, звучанням Державного Гімну. Найважливішим моментом стала хвилина мовчання за полеглими бійцями.

Наприкінці урочистостей капелан бригади окропив військових у молитві за збереження життя та скорішу перемогу.

Завершив урочистості кавер-гурт «Даггер» зі складу військового оркестру 58-ї бригади.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.