У військовослужбовців народилася «дитина миру»

У день, коли подружжя військових дізналося про дівчинку, яка має народитися, Верховна Рада приймала закон про воєнний стан, а лікар сказав, що на світ з’явиться «дитина миру».

Військовослужбовці 16 батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади Віталій і Маргарита познайомилися на полігоні під час тактичних навчань своїх підрозділ перед виходом в зону Антитерористичної операції в 2017 році. У районі ведення бойових дій Рита вже побувала три рази: Авдіївка, Кримське і під Горлівкою. Віталій виконував завдання за призначенням на сході України двічі: у Кримському і під також Горлівкою. Зустрівшись в армії, молоді люди розуміли, що ніщо не розлучить їх. Свої відносини закохані скріпили шлюбом. Так і з’явилася сім’я Тютюнникових.

17 квітня цього року в пологовому відділенні у м. Глухів у військовослужбовців Віталія та Рити народилася донечка. Їй дали ім’я Мирослава! Чи символічне це ім’я? Безумовно.

26 листопада минулого року майбутні батьки пішли на УЗО.

«У той день Верховна Рада України приймала рішення про введення в країні воєнного стану. Лікар тоді сказав, що буде «дитина миру», стовідсоткова дама». Перше ім'я, яке спало на думку, - Мирослава», – розповіли молоді батьки.

Бажаємо молодій сім’ї жити справді в мирі та злагоді!


 

За інформацією Глухів Інфо


 
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.