Фронтова історія кохання. Андрій та Альона

Родина Андрія та Альони народилася на війні.

Познайомилися вони у грудні 2016 року. Як згадує дівчина, майже одразу, як прийшла на службу в окремий батальйон 58-ї бригади, вподобала Андрія. Відтоді не розставалися. Разом і на військові полігони, і на війну.

Пропозицію своїй коханій Андрій зробив на центральній вулиці Глухова на Сумщині. Хлопець задав головне запитання: «Альоно, чи будеш моєю дружиною?» Звідки не візьмись з таксі заграла повільна музика, квіти, сльози щастя, здивовані такій несподіваній романтиці перехожі… Звичайно, дівчина відповіла «Так!»

Після цього вони відправились у зону АТО оберігати спокій українців біля Кримського Луганської області.

Побралися закохані під час відпустки. Але відразу після весілля Андрій повернувся на «нуль» виконувати бойові завдання.

Улітку минулого року родина військових поповнилася донечкою Уляною.

-Без нього важко… Постійно переживаємо. А ще дуже сумно, що він не бачить, як росте донька, як розвивається... Зате ми впевнені, що тут, у мирному місті, ми в безпеці, бо там нас оберігає наш найкращий тато і захисник! – ділиться Альона, яка до декретної відпустки служила на посаді санінструктора медичного пункту батальйону.

Бажаємо родині палкого кохання, злагоди та миру!

 

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.