7500 іноземних військових прибудуть в Україну для багатонаціональних навчань


Відповідно до затвердженого плану навчань, вже у перші два місяці 2017 року в Україну прибуде близько 3000 військовослужбовців зі Сполучених Штатів Америки, інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру». Вони зможуть перебувати на території України до кінця року.

Під час українсько-американських навчань «Сі Бриз – 2017»,  які пройдуть липні-вересні 2017 року, до України прибуде 2500 військовослужбовців США та інших країн з озброєнням та військовою технікою, в тому числі літаками, гелікоптерами, кораблями та  підводними човнами. Разом із іноземними силами участь в навчаннях в акваторії Чорного моря та на прилеглих полігонах візьмуть 1000 військовослужбовців ЗС України.

Великий контингент іноземних військових також перебуватиме в Україні протягом червня-листопада 2017 року – під час щорічних навчань «Репід Трайдент» у рамках програми «Партнерство заради миру». Очікується, що в маневрах на Яворівському полігоні візьмуть участь до 2000 військовослужбовців країн НАТО.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.