Кращий друг танкиста - німецька вівчарка на прізвисько "Булат".

Одна собака на завданні з пошуку, замінює від 20 до 30 людей. Використання навчених собак при пошуку зниклих, поранених – стовідсоткова необхідність.

На жаль не завжди є можливість негайно надати медичну допомогу постраждалому, пораненому у зв'язку з втратою зорового контакту. Особливо важливо знайти людину в зимову пору року, бо окрім травм постраждалий може отримати й переохолодження.

"Булат" в змозі не тільки знайти постраждалого, але й принести йому необхідні медикаменти набагато швидше і вправніше ніж людина.

Є легенда про те, що перші в історії пошукові собаки – сенбернари, виведені в монастирі Святого Бернара, носили з собою барила з бренді, щоб відігріти жертв, проте це вже зовсім інша історія.

Дякуємо за службу в медичній роті нашої частини Дмитру Панкратову та його і нашому кращому другу!

Слава Україні! Перемога буде за нами!

Кращий друг танкиста - німецька вівчарка на прізвисько "Булат".


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.