ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН "УКРОБОРОНПРОМ" ЗАПРОШУЄ УКРАЇНСЬКИХ ВИНАХІДНИКІВ ТА СТАРТАПИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА ОТРИМАННЯ ГРАНТОВИХ КОШТІВ

 

Фонд підтримки винаходів, який реалізується Міністерством економічного розвитку і торгівлі разом з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою, на конкурсних засадах надає грантові кошти для стартапів та винахідників.

До 31 березня 2019 року Фондом будуть прийматися заявки за темами освоєння нових технологій високотехнологічного розвитку транспортної системи, ракетно-космічної галузі, авіа- і суднобудування, озброєння та військової техніки.

Розмір Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку становить 100 млн грн та призначений для державного стимулювання створення і комерціалізації новацій, шляхом підтримки фізичних осіб та суб‘єктів господарювання у сфері створення і використання винаходів, корисних моделей, промислових зразків, ноухау та інших результатів інтелектуальної, творчої діяльності.

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку наспеціальній сторінці Фонду.

Нагадаємо, що11 вересня 2018 року Державний концерн "Укроборонпром" та Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (ДІФКУ) підписалиМеморандум про співпрацю.

Мета Меморандуму – розбудова інноваційної системи та визначення наявних інноваційних можливостей, проектів та стартапів. Йдеться про підтримку нових ідей у науці та освіті, сприяння розвитку українського винахідництва та його патентування, створення рівних можливостей і доступу до інформації та інвестицій українським науковцям, організаціям, освітнім закладам та бізнесу. Крім того, документ передбачає співпрацю Концерну та ДІФКУ із впровадження та реалізації локальних інноваційних проектів.


Джерело

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.