Україна та Туреччина спільно вироблятимуть РЛС

Державний концерн «Укроборонпром» і турецька компанія HAVELSAN підписали угоду щодо спільної розробки та виробництва радіолокаційних станцій. Про це повідомили у прес-службі концерну.

— Наш концерн має чималий досвід у розробці радіолокаційної техніки. Ми об’єднаємо зусилля з провідною турецькою компанією й розробимо потужний інноваційний продукт, який відповідатиме міжнародним стандартам озброєння, — сказав генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов.

За його словами, одне з пріоритетних завдань українського ОПК — перехід на міжнародні стандарти у виробництві озброєння та військової техніки. Туреччина є членом НАТО, тому цей досвід дозволить Україні поглибити військово-технічну співпрацю з країнами-членами НАТО. Крім того, «Укроборонпром» і HAVELSAN домовилися в майбутньому розширити співпрацю і в авіаційній сфері.

Слід додати, що компанія HAVELSAN входить до Фонду турецьких Збройних сил і є провідним розробником програмного забезпечення для систем управління військами, систем управління озброєнням усіх видів військової техніки (наземної, авіаційної, морської), систем розвідки, спостереження та ідентифікації цілей, систем забезпечення військ (логістика, кадровий менеджмент тощо), тренажерів наземної та авіаційної техніки для потреб Збройних сил Туреччини та іноземних замовників.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.