Сумська обласна державна адміністрація передала військовим два медичних авто

Військовослужбовці 61-ї окремої мотопіхотної бригади отримали два спеціалізовані медичні автомобілі від Сумської державної адміністрації.
В урочистій обстановці командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Вячеслав Назаркін вручив автомобілі особовому складу частини безпосередньо у польовому таборі на Чернігівщині, де зараз частина перебуває на навчаннях.
- Ми постійно відчуваємо підтримку Збройних Сил України з боку держави та органів влади. Хай ці два автомобілі служать вам на користь, як у повсякденній діяльності, так і під час виконання бойових завдань в зоні проведення АТО – зазначив командувач.
Настоятель св.. Михайла і Федора отець Олег та благочинний собору св.. Катерини отець Євген Української Православної Церкви КП освятили техніку та прочитали молитву за українське воїнство.
- тепер біля кожного автомобіля постійно буде янгол – охоронець, який зможе допомогти та врятує у лиху годину, - сказав отець Олег
Слід зазначити, що транспортні засоби повністю технічно справні, укомплектовані, готові до використання та поставлені на облік до військової частини.
 
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.