Підготовлений – значить озброєний

У Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 (директор Ірина Толочко) відбувся загальноміський «День цивільного захисту». Для країни, яка практично перебуває у стані війни, це є не просто черговий, а продиктований часом необхідний захід. Протягом дня учнівський та педагогічний колективи навчального закладу продемонстрували гідний рівень знань, умінь та навичок у разі виникнення нестандартних та небезпечних ситуацій.

Гостям та колегам-педагогам була представлена палітра нестандартних відкритих уроків та заходів:
- урок із використанням інформаційно-цифрових технологій на тему: «Засоби індивідуального захисту органів дихання» (вчитель О.В. Лавренов);
- урок-тренінг на тему: «Правила поведінки у випадку пожежі в іншій квартирі або іншому будинку» (вчитель Н.М. Ковальова);
- урок пам’яті на тему: «Чорнобиль не має минулого часу (до річниці аварії на Чорнобильській АЕС» (вчитель Н.В. Бугаєнко);
- тематичні спортивні змагання «Комбіновані естафети» (вчитель М.О. Глєбова);
- тематичний квест «Безпечне щодення» (вчителя Т.М. Кравчук, А.Г. Крсек).

Також практичний психолог Олена Матвієнко провела з гімназистами психологічний практикум, під час якого були розглянуті психологічні аспекти поведінки натовпу, правила безпечної поведінки.

Навчальний процес було перервано загальною тривогою за програмою комплексного тренування з питань евакуації. На вулиці учасників навчально-виховного процесу вже чекали військовослужбовці інженерно-саперного та пожежного підрозділів 26 артилерійської бригади, бійці 142-го навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій, працівники ДСНС, Товариства Червоного Хреста, пошуково-рятувальної служби.

Фахівці 26 абр провели показові тренування дії під час гасіння пожежі, представили експозицію вибухонебезпечних пристроїв. Гімназисти мали змогу практично ознайомитись із зразками снарядів, мін, гранат тощо, а офіцери – провести лекційно-інструкторські заняття за своїм профілем.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.