Перелік майна, яке підлягає здачі під час звільнення

Звільнення військовослужбовців, призваних за мобілізацією, здійснюється у тій формі одягу (за сезоном), що перебувала в його особистому користуванні. Під час звільнення військовослужбовець зобов’язаний здати інвентарні предмети речового майна: флягу, казанок, плащ-намет, засоби індивідуального захисту (шолом, бронежилет), мішок спальний, каремат, рушники, постільні предмети тощо.

У разі втрати військовослужбовцем речового майна призначається службове розслідування, за результатами якого приймається рішення щодо подальшого його списання. Коли втрата майна сталася з вини військовослужбовця і не була пов’язана з виконанням бойового завдання, його вартість відшкодовується винними особами.

У разі втрати речового майна в результаті бойових дій військовослужбовець доповідає командиру підрозділу, згодом за результатами службового розслідування приймається рішення щодо списання речового майна з обліку частини за рахунок держави.

За втрачене майно з вини військовослужбовця він несе матеріальну відповідальність з урахуванням кратності. Так, за втрату засобів бронезахисту — у 10-кратному розмірі; за загублене льотно-технічне обмундирування та інвентарні речі відшкодовуватиме у 5-кратному розмірі, а за втрату, приміром, приладу нічного бачення — у 3-кратному.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.