Грошове заохочення резервістам

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2017 року № 277 надано право громадянам, зарахованим на службу до військового оперативного резерву першої черги (резервістам) отримувати одноразове грошове заохочення за виконання програми підготовки резервіста.
Також зазначеною постановою визначено, що грошове забезпечення резервіста в подальшому злежить не від мінімальної заробітної плати, а від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.
 
Текст документа "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2006 р. № 1644 ” № 277 — редакція від 19.04.2017 за посиланням: http://bit.ly/2p72y36
 
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.