Книжки про Небесну Сотню та Майдан подарували військові школярам Чернігівщини до Дня Гідності та Свободи

З нагоди Дня Гідності та свободи офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Оперативне командування "Північ" / Operational Command "North” разом з офіцерами Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки завітали до Киселівської ЗОШ Чернігівського району та провели там військово-патріотичну зустріч зі школярами.

Військові передали навчальному закладу комплект навчально-методичної літератури від видавництва "Основа" м. Харків та літератури національно-патріотичного спрямування від Міністерства інформаційної політики України.

Нагадаємо21 листопада в країні відзначається День Гідності та Свободи на честь початку цього дня двох революцій в новітній історії нашої держави – Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.