Про анексію Криму, реформу в армії та гідність. Зустріч офіцерів та студентів

Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування "Північ” зустрілися зі студентами коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету з метою військово-патріотичного виховання молоді.

Про анексію Криму, початок АТО та нинішню ситуацію у зоні проведення Операції об’єднаних сил хлопцям розказав старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Північ» капітан Тарас Пененко. Детально розповів і про досягнення та позитивні в українській армії за останні п’ять років. Торкнувся особливостей служби у сфері цивільно-військового співробітництва. А наостанок провів «Урок Гідності». 

Крім того, військові передали комплект навчально – методичної літератури видавництва "Основа” та інформаційно-просвітницьку літературу від Міністерства інформаційної політики України.

Про анексію Криму, реформу в армії та гідність. Зустріч офіцерів та студентів
Про анексію Криму, реформу в армії та гідність. Зустріч офіцерів та студентів
Про анексію Криму, реформу в армії та гідність. Зустріч офіцерів та студентівПро анексію Криму, реформу в армії та гідність. Зустріч офіцерів та студентівПро анексію Криму, реформу в армії та гідність. Зустріч офіцерів та студентівПро анексію Криму, реформу в армії та гідність. Зустріч офіцерів та студентів
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.