Психологічні стрес-щеплення та спеціальна смуга перешкод з підвищеним психологічним навантаженням: у 169-у навчальному центрі Сухопутних військ продовжують готувати справжніх воїнів.
Ця методика стала ще одним кроком вперед у рамках навчання особового складу для бойових підрозділів, адже головний акцент поставлено саме на досвід АТО/ООС.
- Ця психологічна смуга перешкод витискає з людини максимум - хоча має протяжність всього 500 метрів та складається з 4-х ділянок. Елементи ПСП вчать виконувати бойові завдання у найскладніших умовах. Це серйозне випробування навіть для досвідчених воїнів, — розповів начальник циклової комісії психологічної підготовки.
Смугу перешкод долають у складі групи. Окрім психологічних стрес-щеплень, зокрема від першої зустрічі з важкою технікою, армійці отримують тактичні навички у різних видах бою. Завдання виконуються подібно до роботи годинникового механізму - одні долають перешкоду, інші - їх прикривають, тримаючи свій сектор у полі зору, щоб відреагувати набудь-яку зміну ситуації.
Всі вправи курсанти виконують під автоматичним вогнем, що ведуть інструктори, а на деяких ділянках- у диму. Військові долають стіни різних висот та підземні ходи, підіймаються на будівлі та "терикони", за допомогою мотузок стрибають через водяні рови, деруться на стовпи... Одного чекають усі - тягнуть і "поранених".
Загін, що проходить смугу, складається з шести військовослужбовців у бойовому спорядженні, працюють трійками - кожен має подолати всі перешкоди.
Важко це чи ні - оцінюйте за фотографіями.
Відділення спеціальних кореспондентів
Інформагентства Міноборони України (м. Чернігів)
Олександр Штупун
Комментариев:0