Генштаб: за добу ЗСУ ліквідували 1 500 російських військових

·111 слівредакція
Генштаб: за добу ЗСУ ліквідували 1 500 російських військових

Сили оборони України за минулу добу ліквідували 1 500 російських військових та знищили 69 артилерійських систем. Загальні втрати армії РФ з початку вторгнення перевищили 1,449 мільйона осіб.

У Генеральному штабі Збройних сил України оприлюднили оновлені дані щодо втрат російської армії. Протягом останньої доби українські захисники ліквідували ще 1 500 військовослужбовців противника.

Крім того, за цей період було знищено значну кількість озброєння та техніки РФ. Зокрема, йдеться про 10 бойових броньованих машин, 69 артилерійських систем, вісім реактивних систем залпового вогню та два засоби протиповітряної оборони.

Також українські військові знешкодили 11 наземних роботизованих комплексів, дві крилаті ракети, 456 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн, а також дві одиниці спеціальної техніки. Окремо повідомляється про знищення 1 788 безпілотників оперативно-тактичного рівня.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення втрати російської армії, за орієнтовними підрахунками Генштабу, становлять близько 1 449 120 військовослужбовців. У відомстві наголошують, що наведені цифри можуть уточнюватися.

Читайте також