Водій вантажівки на Волині застосував газ і протаранив авто ТЦК

У селищі Маневичі на Волині під час перевірки документів водій вантажівки застосував сльозогінний газ проти військовослужбовців ТЦК та пошкодив службові автомобілі. Чоловіка мобілізували до Збройних сил України.
У Волинському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки повідомили подробиці інциденту, що стався в Маневичах. Відео події поширили місцеві телеграм-канали.
На кадрах видно, як військовослужбовці ТЦК зупинили вантажівку для перевірки документів. Один із них через вікно витягнув водія з кабіни, після чого чоловік спробував утекти.
Як з’ясувалося під час перевірки, водій 1995 року народження перебуває на військовому обліку в одному з територіальних центрів комплектування Рівненської області. З 15 червня 2026 року він має статус порушника військового обліку через неявку за повісткою.
За даними ТЦК, під час інциденту чоловік застосував сльозогінний газ у бік одного з військовослужбовців. Потім, рухаючись заднім ходом на вантажівці, він наїхав на службові автомобілі.
У пресслужбі зазначили, що наразі чоловіка призвали на військову службу за мобілізацією до однієї з військових частин Сил оборони України.






