Удар по Україні: 143 ракети та дрони, основною ціллю була Київщина

·113 слівредакція
Удар по Україні: 143 ракети та дрони, основною ціллю була Київщина

У ніч на 5 серпня Росія завдала масованого комбінованого удару по Україні, застосувавши крилаті та балістичні ракети і 115 ударних безпілотників. Основний напрямок атаки — Київщина.

За даними Повітряних сил ЗСУ, протиповітряна оборона відбивала атаку, під час якої противник випустив чотири протикорабельні ракети «Циркон»/«Онікс» та 24 балістичні ракети «Іскандер-М»/С-400. У відбитті повітряного нападу брали участь авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, а також мобільні вогневі групи Сил оборони.

Станом на 08:30 силам ППО вдалося збити або подавити 98 ворожих безпілотників на півночі, півдні та сході країни. Водночас зафіксовано влучання ракет і 17 ударних БпЛА на 26 локаціях, а також падіння збитих цілей та уламків на шести локаціях.

Внаслідок удару по Києву загинула одна людина. На Київщині кількість жертв більша: загинули 14 людей, понад 20 отримали поранення.

Читайте також