Сили оборони уразили НПЗ у Кстово: підтверджено пожежу

·87 слівредакція
Сили оборони уразили НПЗ у Кстово: підтверджено пожежу

У ніч проти 26 серпня Сили оборони України завдали удару по нафтопереробному заводу «Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез» у російському місті Кстово. У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження цілі та пожежу на території підприємства.

Атаку на НПЗ у Нижньогородській області Росії підтвердило військове командування України. Об'єкт розташований приблизно за 800 кілометрів від українського кордону.

За даними Генштабу ЗСУ, удар по заводу виконали оператори 1-го окремого центру безпілотних систем Сил безпілотних систем у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони.

«Підтверджується ураження цілі з подальшою пожежею на території заводу. Ступінь завданих збитків уточнюється», — йдеться у повідомленні Генштабу.

Це вже не перша атака на російські нафтопереробні потужності. Ураження НПЗ у Кстово відбулося в межах системних дій Сил оборони, спрямованих на зниження паливно-енергетичного потенціалу РФ.

Читайте також