У Чернівцях попрощаються із загиблим військовим Павлом Гатиловим

У Чернівцях відбудеться церемонія прощання із загиблим військовослужбовцем Павлом Гатиловим. Містяни зможуть віддати шану захиснику під час останньої земної дороги.
У Чернівцях проведуть в останню путь загиблого військового Павла Гатилова. Про це стало відомо з офіційних джерел міської громади.
Павло Гатилов був військовослужбовцем Збройних сил України та загинув під час виконання бойового завдання. Обставини та дата його загибелі наразі не розголошуються з міркувань безпеки.
Церемонія прощання із захисником відбудеться у Чернівцях. Мешканців міста запрошують гідно провести Героя в останню дорогу та вшанувати його пам'ять.
Деталі щодо часу та місця проведення церемонії будуть повідомлені додатково місцевою владою або родиною загиблого.
Чернівецька громада продовжує вшановувати пам'ять захисників, які віддали життя за Україну. Кожне таке прощання стає нагадуванням про ціну свободи та мужність українських воїнів.
Читайте також
Ще в розділі «Новини»
- Україна вимагатиме повернення засудженої у Москві пенсіонерки з Токмака
- Непал: 55 українців зникли безвісти після повеней
- На Дніпропетровщині помер військовий Михайло Мартаков
- Суд у Москві залишив 15-річний вирок українці з Токмака за донати ЗСУ
- Україна вимагатиме повернення пенсіонерки, засудженої в РФ за донати ЗСУ







