Сили оборони просунулися біля Білого Колодязя на Харківщині

Українські війська просунулися на північ від Білого Колодязя в Харківській області. Про це свідчать геолокаційні кадри, оприлюднені 18 серпня.
Сили оборони України здійснили просування в районі Білого Колодязя на півночі Харківщини. Відповідні геолокаційні відеозаписи, опубліковані 18 серпня, підтверджують, що українські підрозділи закріпилися на позиціях північніше цього населеного пункту.
За даними аналітиків, основною метою російських військ на цьому напрямку є відтіснення українських сил від державного кордону для створення буферної зони поблизу Бєлгородської області. Також окупанти прагнуть наблизитися до Харкова на відстань, що дозволяє вести вогонь зі ствольної артилерії.
Окремо аналітики звертають увагу на наміри російських загарбників форсувати річку Оскіл на Харківщині та тиснути на захід на сході області та півночі Донеччини.
Водночас на Куп'янському напрямку спостерігається просування російських підрозділів. Зокрема, 19 серпня вони захопили східну частину Ківшарівки, що на південний схід від Куп'янська. Крім того, за повідомленнями російських блогерів, 18-19 серпня окупанти просунулися на схід від Малої Шпаківки, на північ та південь від Радківки, а також на північно-західній околиці Куп'янська.
Читайте також
Ще в розділі «Фронт»
- Шахеди залетіли у повітряний простір Молдови та Румунії
- Російському штурмовику оголосили підозру за розстріл полоненого на Покровському напрямку
- Команда Хмари: заступники Федорова залишаються в Міноборони
- Федоров пішов в опозицію: підсумки демаршу ексміністра оборони
- Прокопенко: в обміні 19 серпня не було жодного азовця







