На Одещині безпілотник влучив у локомотив поїзда з майже 600 пасажирами

·167 слівредакція
На Одещині безпілотник влучив у локомотив поїзда з майже 600 пасажирами

23 серпня на Одещині російський безпілотник типу «Шахед» влучив у локомотив пасажирського поїзда №147 «Житомир — Одеса». У вагонах перебувала 593 особи, постраждалих немає.

Інцидент стався на перегоні в Одеській області. Моніторингова команда «Укрзалізниці» завчасно попередила про загрозу атаки, після чого поїзд зупинили та провели евакуацію пасажирів, поїзної та локомотивної бригад.

За даними голови правління «Укрзалізниці» Олександра Перцовського, у складі поїзда перебували 593 пасажири, зокрема 15 дітей. Унаслідок удару постраждалих немає.

До ліквідації наслідків атаки та допомоги пасажирам долучилися Одеська обласна військова адміністрація і ДСНС. Наразі організовується довезення пасажирів до Одеси.

Із липня 2025 року російські війська посилили удари по залізничній інфраструктурі України та збільшили використання дронів «Шахед» як на фронті, так і для атак на критичну інфраструктуру. Це призводить до загибелі та поранень мирних мешканців.

Читайте також