Росія атакувала Україну чотирма ракетами та понад сотнею дронів

·120 слівредакція
Росія атакувала Україну чотирма ракетами та понад сотнею дронів

У ніч на 6 серпня російські війська завдали удару по Україні, випустивши чотири ракети та 101 ударний безпілотник. Сили оборони збили або подавили 66 дронів, ще 29 влучили в цілі.

Противник застосував дві протикорабельні ракети «Онікс» та дві протирадіолокаційні ракети Х-31П. Окрім того, в атаці було задіяно 101 ударний безпілотний літальний апарат.

Відбиття повітряного нападу здійснювали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби та безпілотних систем, а також мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, станом на 09:00 силами протиповітряної оборони було збито або подавлено 66 ворожих безпілотників на північному, південному та східному напрямках.

Зафіксовано влучання 29 ударних безпілотників та однієї ракети «Онікс» на 18 локаціях. Також зафіксовано падіння збитих цілей та їхніх уламків на п'яти локаціях.

Решта ракет не досягла цілей, інформація уточнюється. Окремо відомо про удар по Балаклії на Харківщині, де загинули троє людей та виникли пожежі, а також про обстріли двох районів Дніпропетровщини, внаслідок яких пошкоджено підприємства та ліцей.

Читайте також