На Харківщині попрощаються з військовим, який майже два роки вважався зниклим
2 жовтня 2024 року під час виконання бойового завдання біля Часового Яру загинув 34-річний солдат Михайло Покойний. Майже два роки його вважали зниклим безвісти.
У Златополі відбудеться прощання з військовослужбовцем Михайлом Покойним, який загинув ще у жовтні 2024 року. Його доля залишалася невідомою протягом тривалого часу, і лише зараз стало відомо про обставини загибелі.
Солдат загинув 2 жовтня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Часів Яр. Інформацію підтвердив Златопільський міський голова Микола Бакшеєв.
Михайло Покойний народився у 1990 році в селі Сиваш. Після закінчення професійно-технічного училища отримав спеціальність монтажника з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій. До мобілізації працював на підприємстві «Екіпаж» у Златополі.
На військову службу Михайла призвали 9 травня 2024 року. Загинув він менш ніж через п'ять місяців після мобілізації. Військовому було 34 роки.
Читайте також
Ще в розділі «Мобілізація»
- На Волині водій наїхав на військовослужбовця ТЦК під час перевірки документів
- Мобілізація в серпні: нові правила для відстрочок і бронювання
- Роботодавці можуть звіряти військові дані через Дію
- У Луцьку водій наїхав на працівника ТЦК під час перевірки документів
- Роботодавці можуть передавати дані для військового обліку через «Дію»





