Польський історик: відсутність ЗСУ на параді у Варшаві — скандал

·60 слівредакція
Польський історик: відсутність ЗСУ на параді у Варшаві — скандал

Польський історик і публіцист Казімеж Вуйчицький назвав скандалом те, що українські військові не взяли участі у параді у Варшаві 15 серпня.

Вуйчицький заявив про це в інтерв'ю, коментуючи погіршення відносин між Україною та Польщею.

Історик зазначив, що відсутність українських військових на урочистостях у Варшаві є скандальною подією. Він наголосив, що це впливає на сприйняття двосторонніх стосунків.

Нагадаємо, 15 серпня у Польщі відзначають День Війська Польського, який супроводжується військовим парадом. У коментарі йшлося про те, що цьогоріч українські підрозділи не були представлені на заході.

Вуйчицький також звернув увагу на загальний контекст українсько-польських відносин, які останнім часом зазнали ускладнень. Деталі його оцінок щодо можливих наслідків такої ситуації наразі не уточнюються.

Читайте також