Поліція знешкодила бойові частини російських БпЛА на Чернігівщині

·139 слівредакція
Поліція знешкодила бойові частини російських БпЛА на Чернігівщині

На Чернігівщині вибухотехніки знешкодили бойові частини двох російських ударних безпілотників, збитих Силами оборони у Чернігівському та Ніжинському районах.

У Чернігівській області фахівці вибухотехнічної служби поліції провели роботи зі знешкодження бойових частин російських безпілотників. БпЛА були збиті українськими військовими на території Чернігівського та Ніжинського районів.

Перший безпілотник виявили поблизу одного з населених пунктів Чернігівського району. Після отримання інформації про знахідку на місце прибули вибухотехніки. Згодом фахівцям довелося працювати й на території Ніжинського району, де в полі знайшли бойову частину ще одного ударного ворожого дрона.

Правоохоронці нагадують про небезпеку, яку становлять вибухонебезпечні предмети. У разі виявлення снарядів, мін, гранат, елементів ракет чи безпілотників, а також інших підозрілих предметів, необхідно негайно повідомити поліцію, військових, ДСНС або місцеву владу.

У поліції наголошують: категорично заборонено торкатися або пересувати такі знахідки. Особливу увагу слід приділити дітям, які мають знати про цю заборону. Самостійні спроби огляду чи переміщення вибухонебезпечних об'єктів можуть призвести до смертельних наслідків.

Читайте також