Підрив підполковника в Петербурзі: ЗМІ назвали ймовірну виконавицю

·151 слівредакція
Підрив підполковника в Петербурзі: ЗМІ назвали ймовірну виконавицю

Російські медіа стверджують, що підрив автомобіля підполковника в Санкт-Петербурзі могла влаштувати 24-річна дівчина, яка після цього виїхала за кордон.

Петербурзьке видання «Фонтанка» з посиланням на Astra повідомляє, що підозрюваною у справі про вибух автомобіля є 24-річна дівчина, яка не є уродженкою Санкт-Петербурга. За даними ЗМІ, кілька місяців тому з нею зв’язалися невідомі, а пізніше — «представники ЗСУ».

Під час розмов із дівчиною обговорювали війну Росії проти України, її нібито «переконували, що вона живе в неправильній країні», після чого запропонували закласти саморобний вибуховий пристрій під автомобіль і виїхати до України.

За інформацією джерел, дівчина виконала задумане та одразу попрямувала до аеропорту «Пулково», звідки о 5:00 27 серпня вилетіла до Туреччини. Російські силовики нібито встановили її особу та звернулися до турецьких колег для затримання, однак на той момент вона вже вирушила до Кишинева.

Нагадаємо, 27 серпня в Санкт-Петербурзі стався вибух автомобіля, в якому перебували російський підполковник і його дружина. Чоловік загинув на місці, жінку госпіталізували до реанімації.

Читайте також