На Львівщині військовому оголосили підозру через виплати 16 млн гривень

Військовому посадовцю на Львівщині повідомили про підозру через безпідставні виплати бойових винагород. З держбюджету незаконно виплачено понад 16 млн гривень.
Правоохоронці повідомили про підозру військовому, який тимчасово виконував обов’язки командира однієї з частин на Львівщині. Йому інкримінують недбале ставлення до служби в умовах воєнного стану, що призвело до безпідставних виплат з бюджету.
За даними слідства, з лютого по березень 2024 року посадовець підписав накази про виплату підвищеної винагороди у розмірі 100 тисяч гривень на місяць. До списків потрапили військовослужбовці, які не брали участі у бойових діях, не забезпечували заходи національної безпеки та оборони й не виконували бойових завдань.
Загальна сума незаконно виплачених коштів склала 16 081 000 гривень. Посадовець відповідав за організацію служби, облік особового складу та мав знати, хто з бійців реально залучався до виконання завдань.
Фігуранту оголошено підозру за ч. 4 ст. 425 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Читайте також
Ще в розділі «Фронт»
- Сили оборони тримають Кінбурнську косу під вогневим контролем — командир
- Сеул не готовий надати Україні зброю та ППО — МЗС Південної Кореї
- Понад 2,5 тисячі росіян на Кінбурнській косі — під вогневим контролем ЗСУ
- Полонений з Туви просить не повертати його до Росії — боїться повторної мобілізації
- 12 серпня в Україні послабне спека: прогноз погоди






