Корецький і прем’єрка Данії обговорили військову співпрацю та страхування ризиків

·122 слівредакція
Корецький і прем’єрка Данії обговорили військову співпрацю та страхування ризиків

Прем’єр-міністр України Денис Корецький провів переговори з главою уряду Данії Метте Фредеріксен. Сторони обговорили військову співпрацю, безпекові питання та страхування воєнних ризиків.

Прем’єр-міністр України Денис Корецький провів зустріч із прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен. Сторони обговорили військову співпрацю та питання безпеки.

Окремо співрозмовники порушили тему страхування воєнних ризиків. Також йшлося про вплив російської агресії в Чорноморському басейні на світову продовольчу безпеку.

Корецький подякував Данії за послідовну підтримку України. Він наголосив, що Україна є не лише отримувачем допомоги, а й партнером, який може запропонувати рішення у сфері оборонного виробництва, діджиталізації, захисту критичної інфраструктури та швидкої відбудови.

«Цінуємо наше стратегічне партнерство, солідарність і практичну допомогу», — підсумував глава українського уряду.

Напередодні в Києві відбувся саміт «Україна – країни Нордично-Балтійської вісімки» (NB8), у якому взяли участь лідери України, Данії, Латвії, Литви, Естонії, Фінляндії та Норвегії. Прем’єр-міністр Швеції приєднався до засідання онлайн.

Читайте також