Кінбурнська коса: ЗСУ тримають вогневий контроль, росіяни відходять углиб

Командир ОТУ «Одеса» Денис Носіков заявив, що Кінбурнський півострів перебуває під повним вогневим контролем Збройних сил України. Російські війська через брак боєприпасів і пального змушені відступати з позицій.
Кінбурнський півострів перебуває під повним вогневим контролем Збройних сил України. Про це в інтерв'ю «Радіо Свобода» повідомив командир оперативно-тактичного угруповання «Одеса» Денис Носіков.
За його словами, російське командування перекидає на косу резерви з Оріхівського та Мелітопольського напрямків. Попри значні втрати, окупанти намагаються утримати позиції, оскільки півострів має для них стратегічне значення. Звідти вони можуть обстрілювати південне узбережжя Миколаївської області.
Для Сил оборони контроль над косою відкриває шлях на тимчасово окуповану частину Херсонщини та до Криму. Під тиском українських військ російські підрозділи були змушені відійти з раніше займаних рубежів углиб півострова.
Носіков також зазначив, що дані радіоперехоплень свідчать про спроби російських військових залишити позиції через відсутність боєприпасів, пального та продовольства. Крім того, він повідомив, що на Кінбурні вперше в історії світових воєн ЗСУ здійснили доставку та висадку надводних роботизованих комплексів на безпілотній платформі.
Читайте також
Ще в розділі «Фронт»
- Пентагон вимагає від оборонних компаній плани прискорення виробництва за 21 день
- Повітряні сили знищили артилерію РФ на Запорізькому напрямку
- Інформатора з ніком «Сталін» засудили до 4 років 7 місяців
- Хмара відвідав командні пункти СБС та трьох корпусів
- ВМС України уразили російські об’єкти на буровій «Сиваш»







