Ігор Приходько очолив NovaPay: що відомо

·272 слівредакція
Ігор Приходько очолив NovaPay: що відомо

Генеральним директором фінансової компанії NovaPay, що входить до групи NOVA, став Ігор Приходько. До виконання обов’язків він приступив 11 серпня 2026 року.

Ігор Приходько призначений генеральним директором NovaPay. Він обійняв посаду 11 серпня 2026 року, повідомила пресслужба компанії.

Приходько має понад 23 роки досвіду у банківському секторі та небанківських фінансових установах. У різні роки він працював у таких банках, як «Надра Банк» та «ТАСкомбанк».

До NovaPay він приєднався у листопаді 2016 року на посаді фінансового директора. За десять років у компанії він став одним із ключових фахівців, що формували її розвиток.

У 2022 році Приходько добровільно вступив до лав Збройних сил України, брав участь у бойових діях та отримав статус ветерана. Після завершення служби він повернувся до NovaPay і продовжив роботу в компанії.

NovaPay — міжнародний фінансовий сервіс від групи NOVA, який майже 13 років надає фінансові послуги онлайн та офлайн у понад 3600 відділеннях «Нової пошти».

Кадрові зміни в компанії тривають із весни 2025 року. Тоді співвласник Володимир Поперешнюк анонсував дебюрократизацію та дерегуляцію процесів. У червні 2025-го звільнилася директорка з управління репутацією Олена Плахова, у липні — генеральний директор Олександр Бульба, у серпні — гендиректор NovaPay Андрій Кривошапко. У березні 2026-го посаду залишив Ігор Сироватко, а обов’язки керівника тимчасово виконував Приходько.

Читайте також