Group 13 уразила «Панцир-С1» та військовий кран у Криму

·162 слівредакція
Group 13 уразила «Панцир-С1» та військовий кран у Криму

Оператори спецпідрозділу ГУР МО України Group 13 за допомогою морських платформ Magura знищили в окупованому Криму російський ЗРГК «Панцир-С1» та військовий кран.

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України повідомили, що операція із ураження наземних цілей відбулася на початку серпня. Для виконання завдання використовувалися багатофункціональні морські платформи Magura, оснащені FPV-дронами.

За оцінками розвідки, орієнтовна вартість знищеного зенітного ракетно-гарматного комплексу «Панцир-С1» становить близько 15 мільйонів доларів.

У відомстві також нагадали, що напередодні оператори Group 13 уразили в окупованому Криму машину керування радіолокаційною станцією «Подльот» та радіолокаційний запитувач «Пароль-4».

У ніч на 7 серпня фіксувалася пожежа на аеродромі Гвардійське, з якого російські війська запускають дрони-камікадзе по території України. Там також було чутно детонацію боєприпасів.

Окрім того, Сили оборони України уразили в тимчасово окупованому Криму російську радіолокаційну станцію раннього виявлення поблизу Оленівки та місце зберігання, підготовки й запуску ударних безпілотників біля Гвардійського. Також підтверджено ураження двох наземних ретрансляторів управління «шахедами», один із яких розташовувався в окупованому Криму.

Читайте також