За добу на фронті — 207 боєзіткнень, найбільше на Покровському напрямку

·395 слівредакція
За добу на фронті — 207 боєзіткнень, найбільше на Покровському напрямку

Минулої доби на фронті зафіксовано 207 бойових зіткнень. Найбільше атак — 30 — окупанти здійснили на Покровському напрямку.

За минулу добу російські війська завдали 94 авіаційних ударів, скинувши 296 керованих авіабомб. Також окупанти застосували 10 573 дрони-камікадзе та здійснили 3336 обстрілів позицій Сил оборони й населених пунктів, зокрема 31 — із використанням реактивних систем залпового вогню.

У відповідь ракетні війська та артилерія України уразили чотири пункти управління безпілотниками, вісім артилерійських систем, сім районів зосередження живої сили та п'ять пунктів управління російських військ.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося шість боєзіткнень. Ворог завдав двох авіаційних ударів, скинув чотири керовані авіабомби та здійснив 77 обстрілів, зокрема один — із РСЗВ.

На Південно-Слобожанському напрямку українські захисники відбили дев'ять атак. Ворог намагався просунутися в районах Гоптівки, Нестерного, Покаляного, Анискиного, Лимана та Стариці.

На Куп'янському напрямку відбулося сім атак у напрямках Ківшарівки, Кутьківки та Радьківки. На Лиманському — окупанти 10 разів намагалися прорвати оборону біля Лимана, Ставків, Діброви, Новоселівки, Озерного та Зарічного.

На Слов'янському напрямку противник здійснив 17 штурмів у районах Різниківки, Закітного, Кривої Луки, Пискунівки та Рай-Олександрівки. На Краматорському — одна наступальна дія біля Юрківки. На Костянтинівському — 20 атак у районах Костянтинівки, Іллінівки, Русиного Яру, Шахового, Довгої Балки, Нового Шахового, Павлівки, Вільного та Кучерового Яру.

Найзапекліші бої на Покровському напрямку точилися в районах Котлиного, Удачного та Новомиколаївки, а також у напрямках Нового Донбасу, Білицького, Шевченка, Василівки, Світлого, Гулівого, Новопідгородного та Новопавлівки. Там українські війська зупинили 30 штурмових дій.

На Гуляйпільському напрямку окупанти здійснили 15 атак у напрямках Воздвижівки, Добропілля, Гіркого, Чарівного, Новоселівки та Староукраїнки. На Оріхівському — відбито одну спробу просунутися в районі Степового.

На Олександрівському та Придніпровському напрямках ворог наступальних дій не проводив. На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань не виявлено.

Читайте також