Евакуація з Лиманської громади майже зупинилася через обстріли

У Лиманській громаді Донецької області через високу військову небезпеку евакуація мирного населення практично не проводиться. Наразі там залишаються близько 2200 жителів.
Начальник відділу оперативно-чергової служби, зв'язку, оповіщення та інформування населення Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА Дмитро Петлін повідомив, що в громаді досі перебувають приблизно 2200 людей. З них близько 1600 мешкають безпосередньо в місті Лиман.
За його словами, ці цифри залишаються майже незмінними протягом тривалого часу. Причиною цього є складна ситуація з безпекою, яка унеможливлює проведення масштабної евакуації.
«Звідти буває мінімальна (евакуація) – одна чи дві. Там навіть гірше, ніж з Костянтинівки евакуація», – зазначив Петлін.
Представник ОВА додав, що через постійну загрозу обстрілів вивезення людей з громади відбувається лише поодинокими випадками. Ситуація з евакуацією в Лиманській громаді залишається складнішою порівняно з іншими прифронтовими територіями регіону.
Читайте також
Ще в розділі «Фронт»
- На Черкащині попрощалися з прикордонником Сергієм Дубовським
- Надія Савченко отримала звання майора після поранення
- Сили оборони вдарили по пунктах управління, переправі та складу РФ
- Сили оборони знищили 60 російських дронів на Запорізькому напрямку 5 серпня
- Сили оборони уразили пункти управління дронами та переправу на Донеччині






