Донеччина: 1104 обстріли за добу, поранення в Краматорську, Слов'янську та Дружківці

·342 слівредакція
Донеччина: 1104 обстріли за добу, поранення в Краматорську, Слов'янську та Дружківці

Упродовж 30 липня поліція Донеччини зафіксувала 1104 атаки російської армії по підконтрольній частині області. Внаслідок обстрілів поранення дістали п’ятеро цивільних, руйнувань зазнали 18 об’єктів.

Під вогнем перебували шість населених пунктів: Дружківка, Краматорськ, Слов’янськ, а також селища Красноторка, Райгородок та Черкаське. Найбільше постраждалих — у Краматорську, де росіяни застосували чотири авіабомби та безпілотники. Там поранено троє людей, пошкоджено багатоквартирний і три приватні будинки, два заклади освіти, поштомат та автомобіль.

Слов’янськ атакували з реактивних систем залпового вогню «Ураган» і FPV-дронами. Поранення отримала одна людина, пошкоджено шість осель і промислове приміщення. Ще одна людина постраждала внаслідок ударів по Дружківці. У Райгородку пошкоджено приватний будинок, у Красноторці — об’єкт інфраструктури.

Начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін повідомив, що за добу російські війська 15 разів обстрілювали населені пункти регіону. З лінії фронту евакуйовано 767 людей, серед них 48 дітей.

За даними Генерального штабу ЗСУ, найбільш активним був Костянтинівський напрямок, де окупанти провели 45 атак у районах Костянтинівки, Іллінівки, Торецького, Русиного Яру та Софіївки, а також у напрямку Степанівки, Довгої Балки та Вільного.

На Покровському напрямку українські військові відбили 35 штурмів поблизу Новоолександрівки, Котлиного, Удачного, Новомиколаївки та Молодецького. Атаки також фіксувалися в напрямку Білицького, Шевченка, Мирного, Муравки, Новопавлівки, Нового Донбасу й Матяшева.

На Слов’янському напрямку росіяни 22 рази штурмували позиції ЗСУ в районах Закітного, Кривої Луки та Різниківки, а також атакували в напрямку Пискунівки, Рай-Олександрівки й Миколаївки. На Лиманському напрямку зафіксовано 17 спроб вклинитися в оборону в напрямку Діброви, Ставків, Лимана, Дробишевого, Озерного, Новомихайлівки, Греківки та Новоселівки. На Краматорському напрямку окупанти провели чотири атаки поблизу Федорівки Другої, Никифорівки та Тихонівки.

Читайте також