У Чопі поховали загиблого на Дніпропетровщині військового Едуарда Вайду
12 серпня у Чопі на Закарпатті відбулося прощання із загиблим захисником Едуардом Вайдою. Військовий загинув 2 серпня під час бойового завдання на Дніпропетровщині.
Едуард Вайда народився 12 серпня 1997 року в Чопі. Навчався у місцевій школі №1, після чого з 2015 року працював на заводі. Захоплювався спортом, зокрема воркаутом.
До Збройних сил України чоловіка мобілізували у 2022 році. Він обіймав посаду оператора безпілотних літальних апаратів у роті ударних безпілотних авіаційних комплексів військової частини Т0320. Загинув 2 серпня поблизу села Олексіївка Дніпропетровської області внаслідок обстрілу.
Попрощатися із полеглим воїном прийшли рідні, близькі, побратими та мешканці міста. Поховали захисника на міському кладовищі.
Читайте також
Ще в розділі «Мобілізація»
- На Вінниччині суд оштрафував чоловіка, який екскаватором блокував авто ТЦК
- У Луцьку водій наїхав на військовослужбовця ТЦК та втік, його затримали
- У Луцьку затримали водія, який наїхав на військовослужбовця ТЦК
- Комбриг 95-ї бригади: до строю доходить близько 70% мобілізованих
- Військовий облік українців за кордоном: нові правила через консульства





