Богданов: Кендзьора і Тіаре зіграли надійно, але є нюанс

·284 слівредакція
Богданов: Кендзьора і Тіаре зіграли надійно, але є нюанс

Колишній гравець «Динамо» Андрій Богданов оцінив гру пари центральних захисників Томаша Кендзьори та Аліу Тіаре у матчі проти ПАОК (0:2). Він відзначив їхні дії в першому таймі, але розкритикував за другий пропущений гол.

Екс-футболіст київського «Динамо» Андрій Богданов в ексклюзивному коментарі розібрав гру центрбеків Томаша Кендзьори та Аліу Тіаре у поєдинку кваліфікації Ліги Європи проти грецького ПАОК (0:2). Для польського та сенегальського захисників цей матч став першим спільним виходом у центрі оборони.

На думку Богданова, у перші 45 хвилин команда діяла агресивно і злагоджено, що стосується і пари оборонців. Експерт окремо відзначив гру Тіаре, який вдало вигравав єдиноборства та діяв на випередження. Водночас він згадав один епізод наприкінці першого тайму, коли після виносу воротаря виникла небезпечна ситуація, але її врятував офсайд.

«У першому таймі вся команда грала дуже агресивно та злагоджено, це стосується і їхньої пари. Мені подобалося, як Тіаре виривав м'ячі й діяв на випередження. Був лише один збій наприкінці першого тайму, коли після виносу воротаря виникла запара, але там зафіксували офсайд», — зазначив Богданов.

Щодо Кендзьори, то Богданов заявив, що той доволі непогано виглядав на новій позиції в перші 45 хвилин. Однак загальну оцінку парі центрбеків він підняти не зміг через епізод із другим пропущеним голом, коли суперник безперешкодно пробив із центру штрафного майданчика.

«У перші 45 хвилин вони виконували свої обов'язки, зокрема Кендзьора доволі непогано виглядав. Та й помітно було, що команда прагнула переломити хід протистояння. Але за другий тайм, коли з центру оборони дозволили безперешкодно пробити й забити другий гол, вище підняти оцінку не вийде», — додав експерт.

Після вильоту з Ліги Європи «Динамо» продовжить виступи в кваліфікації Ліги конференцій. Суперником команди Ігоря Костюка стане азербайджанський «Карабах». Матчі відбудуться 6 та 13 серпня.

Нагадаємо, що «Динамо» потрапило до єврокубків завдяки перемозі у фіналі Кубка України над ФК «Чернігів» (3:1). У чемпіонаті УПЛ сезону 2025/26 столичний клуб набрав 57 очок і фінішував на четвертому місці.

Читайте також