Генштаб розпочав аудит комплектування військових частин

У Збройних Силах України стартувала перевірка того, наскільки ефективно та справедливо розподіляють особовий склад між підрозділами. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
Командування анонсувало аудит після призначення Михайла Драпатого на посаду головнокомандувача ЗСУ. Раніше, за часів Олександра Сирського, лунали закиди щодо створення нових бригад за наявності некомплекту в чинних, а також пріоритетного поповнення штурмових підрозділів.
За даними Генштабу, перевірка має на меті оцінити реальну укомплектованість бригад, полків та корпусів, проаналізувати ефективність розподілу військовослужбовців та визначити шляхи вдосконалення кадрового забезпечення.
«Оцінюється ефективність та справедливість розподілу особового складу з урахуванням потреб військових частин, які виконують бойові завдання на різних ділянках фронту», — зазначили в командуванні.
Метою заходів називають підвищення боєздатності, забезпечення кадрового балансу та раціональніше використання людського капіталу. «Будь-які системні зміни в армії починаються зі зміни ставлення до людини», — підсумували у Генштабі.
Нагадаємо, 26 липня в мережі з’являлася неправдива інформація про нібито проведення аудиту, оголошеного Драпатим. У Генштабі спростували ці дані, назвавши акаунт, з якого поширювалося повідомлення, фейковим. Згодом його заблокували.
29 липня Драпатий провів першу розмову з верховним головнокомандувачем Збройних сил НАТО в Європі генералом Гринкевичем, окресливши три пріоритети для перемоги у війні.

