66-та бригада знищує до 80% окупантів до виходу на позиції під Лиманом

·201 слівредакція
66-та бригада знищує до 80% окупантів до виходу на позиції під Лиманом

На Лиманському напрямку українські військові знищують до 80% російських штурмових груп ще на підступах до своїх позицій. За пів року підрозділи 66-ї ОМБр не втратили жодного метра території.

Речник 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго Василь Денисюк повідомив, що на Лиманському напрямку українські оборонці створюють щільну «кілзону» на відстані до п'яти кілометрів від лінії бойового зіткнення.

За його словами, до 80% особового складу противника знищується ще до того, як російські підрозділи наблизяться до українських позицій. Водночас окупанти продовжують підтягувати резерви та накопичувати сили для нових штурмів на цій ділянці фронту.

«До 80% росіян ми знищуємо на відстані в 5 км від ЛБЗ», — зазначив Денисюк.

Він додав, що спроби противника просунутися на Лиманському напрямку поки що не дають результатів. За останні шість місяців підрозділи 66-ї ОМБр не втратили жодної позиції.

«Жодних успіхів в цьому напрямку у ворога немає. Якщо говорити про 66 ОМБр — за крайні пів року в нас не було втрат жодної позиції, жодного метра ми не віддали противнику», — підсумував він.

Російські війська продовжують тиск на Лиман із півдня та сходу, намагаючись увійти в міську забудову. Місто є стратегічно важливим залізничним вузлом.

Читайте також