242 зіткнення за добу: найбільше боїв на Покровському напрямку

За минулу добу на фронті відбулося 242 бойових зіткнення. Найбільша активність російських військ зафіксована на Покровському напрямку.
Станом на 8:00 суботи, 29 серпня, Генеральний штаб Збройних сил України повідомив про 242 зіткнення з російськими військами на лінії фронту. Протягом доби противник завдав 77 авіаційних ударів, застосувавши 284 керовані авіабомби, а також випустив 9213 дронів-камікадзе та здійснив 2987 обстрілів.
У Сумській області під артилерійські обстріли потрапили дев'ять населених пунктів, зокрема Мала Корчаківка, Біловоди, Шпиль, Юнаківка, Могриця, Олексіївка, Уланове, Іволжанське та Яструбщина. Авіаційних ударів зазнали райони Товстодубового, Нової Січі та Храпівщини.
Сили оборони уразили три райони зосередження живої сили противника та три пункти управління безпілотними літальними апаратами.
На Північно-Слобожанському та Курському напрямках українські захисники зупинили один ворожий штурм. На Південно-Слобожанському напрямку відбито вісім атак: противник намагався просунутися біля Стариці та в напрямках Захарівки, Охрімівки і Волохівки.
На Куп'янському напрямку зафіксовано одну атаку в напрямку Новоосинового. На Лиманському — 11 штурмів у районах Лимана і Діброви, а також у напрямках Шийківки, Греківки та Ставків. На Слов'янському напрямку відбулося вісім штурмових дій у районах Закітного, Кривої Луки та в напрямку Рай-Олександрівки.
На Краматорському напрямку російська армія п'ять разів атакувала в напрямках Заповідного та Юрківки. На Костянтинівському — зафіксовано 24 атаки, бої точилися в районах Костянтинівки, Іллінівки та Новоселівки.
Найбільшу активність противник проявляв на Покровському напрямку, де Сили оборони зупинили 41 атаку. Штурмові дії велися в районах Котлиного, Сергіївки та Молодецького, а також у напрямках Торецького, Софіївки, Вільного, Добропілля, Новогришиного, Удачного, Муравки, Біляківки та Новопавлівки.
На Олександрівському напрямку російські війська здійснили п'ять атак у напрямках Піддубного, Маліївки та Рибного. На Гуляйпільському — 15 атак, зокрема в районі Гіркого та в напрямках Різдвянки, Долинки, Копанів і Єгорівки. На Оріхівському напрямку відбито чотири спроби просування в напрямках Красногірського та Новопавлівки.
На Придніпровському напрямку противник штурмових дій не проводив. На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань не виявлено.
Читайте також
Ще в розділі «Фронт»
- У Криму посилюються репресії: Ташева про зв'язок із ударами України
- У Міноборони назвали можливого наступника Жумаділова в АОЗ
- У "Скелі" підтвердили паузу в поповненні штурмових полків
- Нацгвардія, ДПСУ та поліція отримуватимуть до 460 000 грн виплат
- У Кропивницькому попрощалися з військовим Романом Слюсарем





