Багатий асортимент складів та фантазія начальників продовольчих служб значно покращили смакові якості армійського харчування і дали змогу організовувати приготування різноманітних страв, у тому числі з кухні інших країн світу та національностей.
Кажуть, сила нації у збереженні власних традицій, а який українець без борщу і сала? Так вирішили у військових їдальнях на День української кухні і наготували смачнющих страв, які знайомі кожному з дитинства. У меню були:
український борщ з квасолею і сметаною;
пампушки з часником;
вареники з картоплею та грибами;
голубці;
салат з буряка з часником і майонезом.
Цікаво, що кілька років тому українська кухня увійшла до світової ТОП-20 найсмачніших. А візитівкою нашої країни без сумнівів є борщ з пампушками, який люблять іноземці.
А чи знали ви ще такі факти про наш борщ?
1. Цього року український борщ увійшов у трійку найсмачніших страв у світі.
2. "Борщ – це не російські щі. Щі - це вода, якою помили каструлю з-під борщу" (с)
3. У давнину українці традиційно готували борщ на поминальний обід. Вважалося, що з парою від борщу відлітає до раю душа небіжчика.
4. Існує понад 70 складених і описаних рецептів червоного борщу. У кожному регіоні його готують по-різному. Наваристий м'ясний, приправлений салом. Або ж пісний з квасолею чи грибами – такий варять під час посту, і вегетаріанці теж будуть задоволені. Замість м’яса можна класти рибу. Крім традиційних буряка, картоплі, моркви, цибулі, капусти та томатів, чого тільки не додають у борщ для пікантності! У деяких рецептах є навіть яблука, сухофрукти, чорнослив! До борщу часто подають пампушки з часником. Найскладнішим та найдорожчим вважається "Борщ київський".
5. На честь українського борщу було назване невелике містечко Борщів, розташоване на Тернопільщині. Щоосені воно стає центром фестивалю "Борщ-їв", де можна не тільки скуштувати, а й навчитися готувати різні види цієї страви.
Цього року нова система харчування повна з'явитися у всіх інших військових частинах, щоб наша армія мала більше сил для перемоги над агресором!
''Немає заходу без сходу.
Немає літа без дощу.
Немає річеньки без броду,
А України - без борщу''.
Комментариев:0