До Дня Незалежності кияни отримають соціальну матеріальну допомогу

З нагоди відзначення Дня Незалежності України у 2019 році окремим категоріям соціально незахищених верств населення міста Києва нададуть одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу. Загалом отримають таку фінансову підтримку 336 430 мешканців столиці, повідомляє офіційний портал КМДА.

З нагоди відзначення Дня Незалежності України у 2019 р. допомогу від КМДА отримають:

500 грн нададуть:

128313; членам сімей загиблих або померлих унаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, яких вони зазнали під час безпосередньої участі в АТО/ООС, та членам сімей загиблих (померлих) бійців-добровольців, які брали участь у АТО/ООС;

128313; членам сімей осіб та членам сімей киян, які добровільно забезпечували (або добровільно залучалися до забезпечення) проведення АТО/ООС (зокрема здійснювали волонтерську діяльність) та загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, яких зазнали під час АТО/ООС (зокрема здійснення волонтерської діяльності);

128313; батькам, матерям загиблих військовослужбовців строкової військової служби.

300 грн отримають:

128313; кияни, що захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО/ООС та добровольцям, які брали участь у АТО/ООС.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.