Капкани з’являться по всій країні – від Одеси до Чернігова

Сьогодні, 18 серпня,у Одесі, розпочато регіональний тур десятьма містами України на підтримку українців, які незаконно знаходяться у в’язницях Російської Федерації та в окупованому нею Криму. Закінчиться він 10-го жовтня у Чернігові.

В десяти містах країни буде розміщено інсталяцію зі 121 капкану. Це символ 97 політв’язнів та 24 українських військовополонених моряків, кинутих за грати Кремлем починаючи з 2014 року.

Також буде представлено останню інформацію про ситуацію із українськими політв’язнями. Родичі полонених поділяться історіями та прикладами безправ’я і залякування, які чинить Російська Федерація і окупаційна влада на Кримському півострові.

Всі небайдужі городяни зможуть проявити солідарність, написати листи ув’язненим українцям або надати допомогу Об’єднанню родичів політв’язнів Кремля. Крім того, можна долучитися до глобальної акції #SaveOlegSentsov, що постійно набирає волонтерів.

За словами голови Центру прав людини ZMINAТетяни Печончик, мета туру "В’язні Кремля” – підтримати українських політичних ув’язнених і військовополонених, допомогти їхнім родинам та продемонструвати солідарність різних міст України у протистоянні російській агресії.

Регіональний тур триватиме два місяці – з середини серпня до середини жовтня - після акцій в Одесі активісти відвідають Херсон(15 серпня), Харків (3 вересня), Маріуполь (6 вересня), Запоріжжя (10 вересня), Дніпро (12 вересня), Львів (16 вересня), Чернівці (19 вересня), Вінниці (1 жовтня) і Чернігів (10 жовтня)

Олександр Штупун, Інформагентство «АрміяInform» 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.