Турецькі ударні безпілотники BAYRAKTAR TB2 на озброєнні українського війська

 

У рамках офіційного візиту до Туреччини, який тривав 7-8 серпня 2019 року, Президент України Володимир Зеленський  відвідав виробництво безпілотних літальних систем Baykar Aerospace and Defense, що виготовляють ударні безпілотники  BAYRAKTAR TB2 для потреб ЗС України. Ознайомився із виробничими потужностями та обговорив подальшу співпрацю України та Туреччини.

Довідково: 12 січня 2019 року державна компанія «Укрспецекспорт» уклала угоду з турецькою компанією Baykar Makina про закупівлю BAYRAKTAR TB2 для Збройних Сил України.

У березні 2019 року турецький ударний безпілотник BAYRAKTAR TB2 знищив навчальну ціль на одному з українських полігонів. Це була перша публічна демонстрація ударного БпЛА на озброєнні української армії.

АрміяІнформ


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.