Україна скасувала угоди з РФ у сфері теле- й радіомовлення

Україна скасувала угоди з РФ у сфері теле- й радіомовлення

 

Кабінет Міністрів України скасував угоди з Росією про співпрацю у сфері телебачення, радіомовлення та інформації.

Рішення про припинення співпраці між обома країнами було ухвалено на засіданні уряду України. Проект рішення подав міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Угода між Україною та Росією у сфері інформації діяла з 1998 року. Її було спрямовано на «широкий і вільний обмін інформацією» між країнами. Угоду в сфері телебачення і радіомовлення було ратифіковано 2000 року, і вона «передбачала створення сприятливих правових, організаційних та економічних умов» для трансляції в Україні російських телеканалів, а в Росії — відповідно українських.

У березні 2014 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення зажадала від провайдерів відключити ретрансляцію низки російських телеканалів. До них належать «Вести», «Россия 24», ОРТ («Первый канал всемирная сеть»), «РТР Планета» і «НТВ-Мир».

У квітні 2016 року Президент України Петро Порошенко заборонив показ в Україні російських фільмів, які вийшли на екран після 1 січня 2014 року. 25 квітня Державне агентство України з питань кіно опублікувало на своєму сайті перелік із 34 російських серіалів і художніх фільмів, у яких було відкликано прокатне посвідчення.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.