У День Незалежності в Києві відбудеться Хода гідності за участю Президента

У День Незалежності України в Києві відбудеться Хода гідності за участі Президента Володимира Зеленського.
Про це розповів на брифінгу у вівторок глава Офісу Президента України Андрій Богдан, повідомляє Укрінформ.

"На честь Дня Незалежності України в Києві відбудеться Хода гідності. Замість традиційного параду в радянських традиціях з недешевою демонстрацією військової техніки на центральній вулиці столиці відбудеться Хода гідності. Цей захід у європейському стилі покликаний започаткувати нову традицію вшанування осіб, якими пишається Україна", - сказав Богдан.

За його словами, планується, що Хрещатиком пройдуть представники різних родів військ, а ветерани АТО зможуть приєднатися до своїх бригад. Разом з військовими у заході також візьмуть участь медики, вчителі, дипломати та волонтери, зауважив Богдан.

Він також повідомив, що у Ході гідності візьме участь Президент України Володимир Зеленський та керівництво держави. Після цього глава держави звернеться до українського народу.

У центрі Києва, за інформацією Богдана, також відбудеться грандіозний концерт, організацією якого займається один з найвідоміших українських режисерів.

"Дійство буде сучасним в ідеологічному і технічному аспектах", - сказав глава ОПУ.
 

У День Незалежності в Києві відбудеться Хода гідності за участю Президента


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.